Dziś nikt nie wyobraża sobie konta bankowego bez dostępu przez Internet. Banki tworzą aplikacje wykorzystując w ten sposób rosnącą popularność i uniwersalność telefonów komórkowych. Możemy zatem mówić o „banku w telefonie”, gdyż dzięki aplikacji mamy możliwość sprawdzenia stanu konta lub wykonania przelewu. Możemy płacić za zakupy nie zabierając z domu portfela. Jest to oszczędność czasu i możliwość, z której możemy skorzystać w każdej chwili, dosłownie wszędzie.

 

E – zakupy rozwiązaniem XXI wieku

Coraz większa część społeczeństwa decyduje się na dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Ostatnim etapem każdej transakcji w Internecie jest przekierowanie użytkownika do systemu, który w łatwy sposób umożliwia dokonanie płatności. Jest to forma wygodna, sprawdzona i bezpieczna.

Dlaczego wygodna?

Możemy dokonać płatności za swoje zakupy nie wychodząc z domu, siedząc sobie pod ciepłym kocem i popijając herbatę. Możemy dokonać transakcji również siedząc w poczekalni u dentysty, stojąc w korku, czy nawet będąc na wakacjach. Każdy moment będzie dobry, wystarczy tylko, że będziemy podłączeni do Internetu.

Dlaczego sprawdzona?

Z płatności internetowych korzystał praktycznie każdy z nas i dobrze wiemy, że jest to metoda ułatwiająca życie. Nie wymaga od nas szczególnego wysiłku. Nawet najwięksi sceptycy powoli przekonują się do płatności online.

Dlaczego bezpieczna?

Każdy wirtualna transakcja jest dokładnie nadzorowana przez bank. Trzeba się naprawdę postarać, by coś poszło nie tak 🙂

 

Telefon = gotówka + karta płatnicza

Jeśli już robimy zakupy w standardowym sklepie to również możemy skorzystać z udogodnień, dzięki którym tradycyjna gotówka może przestać dla nas istnieć. Aplikacje, które funkcjonują jak tradycyjne karty płatnicze, zainstalowane w telefonie umożliwiają płacenie za produkty w kasie sklepowej. Polega to na przyłożeniu telefonu do terminala, a pieniądze same pobierane są z konta w taki sam sposób jakbyśmy korzystali z tradycyjnej karty płatniczej. Jest to skuteczne wyjście z sytuacji, kiedy nie mamy przy sobie ani karty ani gotówki. Potrzebny nam będzie wyłącznie sprawny i naładowany telefon.

 

NicePay – przyszłość płatności mobilnych

Nadszedł czas przeniesienia licznych zalet wynikających z płatności mobilnych na korzyść rachunków opłacanych w każdym domu. NicePay to technologia mobilna, która dba o comiesięczne płatności. Nie musimy pamiętać. Nie musimy utrzymywać porządku w rachunkach. Nie musimy nawet wprowadzać danych do przelewu. Wszystko dzieje się automatycznie, a my jedynie zatwierdzamy realizację płatności. Co najważniejsze, robimy to z telefonu lub tabletu. W trakcie obiadu, spaceru w parku lub w pracy. Rachunki przesyłane są bezpośrednio przez usługodawców lub dodawane za pomocą pliku czy zdjęcia wykonanego telefonem.

Powoli dochodzimy do momentu, gdy komputer potrzebny będzie jedynie do bardziej zaawansowanych czynności. Wszystko co niezbędne możemy realizować mobilnie na telefonie lub tablecie. Aplikacje typu NicePay ułatwiają życie, polepszają naszą organizację i gwarantują spokój psychiczny. Możemy oddać się naszym ulubionym czynnościom i pozwolić technologii aby załatwiała za nas rutynowe czynności.

Bądź na bieżąco

Skorzystaj z naszego newslettera

Skorzystaj z naszego newslettera aby otrzymywać
najświeższe wiadomości od NicePay oraz powiadomienia
o nowych wpisach na naszym blogu.

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Czytaj więcejOK