O pełnej stabilności finansowej marzy każdy z nas. Zarabianie pieniędzy i oszczędzanie dla jednych jest czymś łatwym, lekkim i przyjemnym, a u innych może budzić niepokój, strach i zniechęcenie. Na początku każdemu trudno jest ogarnąć swoje finanse, warto jednak spróbować i się nie poddawać, gdyż raz wykształcone nawyki procentują w przyszłości.

 

Czarny scenariusz?

Nie jeden z nas wie co oznacza trudna sytuacja finansowa. Nie chodzi nawet o poważne kłopoty, ale chociażby chwilowy brak środków na koncie. Wiąże się to z brakiem poczucia bezpieczeństwa, stabilności i spokoju.

Powodem może być nieterminowe spłacanie kredytu, nie płacenie podatków do Urzędu Skarbowego czy ZUS, a nawet nie opłacanie alimentów. Wszystkie wymienione zadłużenia mogą ostatecznie doprowadzić do zajęcia komorniczego. Mimo pojawienia się kryzysu finansowego, rachunki i zobowiązania co miesiąc do nas trafiają. Zapłacić musimy, gdyż w innej sytuacji nie będziemy mogli zaspokoić podstawowych potrzeb.

 

Jak odnaleźć bezpieczną deskę ratunku?

Kiedy nie mamy pieniędzy zaczynamy poszukiwać źródeł ich pozyskania. Decydujemy się na pożyczki, kredyty, a nie zawsze jest to takie proste jak się wydaje. Możemy mieć problem z wiarygodnością, przepisami prawa lub zdolnością kredytową. Jeżeli udałoby się nam pozyskać tego typu źródło dofinansowania musimy liczyć się z tym, że na naszej liście pojawi się kolejne zadłużenie, które prędzej czy później będzie trzeba oddać z nawiązką.

Kolejnym sposobem na wyjście z trudnej sytuacji finansowej są pożyczki od znajomych lub kogoś z rodziny. Z reguły nie lubimy informować naszego bliskiego otoczenia o problemach, a w szczególności tych związanych z pieniędzmi. Obawiamy się zaciekawienia z ich strony i niekomfortowych pytań. Jest to jakieś wyjście, ale raczej niechętnie stosowane.  Jeżeli pozyskanie kredytu jest utrudnione lub nawet niemożliwe, a jednocześnie czujemy niechęć do proszenia się bliskich o wsparcie finansowe, lepiej poszukać i skorzystać z innych alternatyw dostępnych na rynku.

 

Złoty środek na comiesięczne opłaty

Do tej pory trudno było znaleźć sposoby gwarantujące wyjście z trudnej sytuacji finansowej, które faktycznie byłyby godne polecenia. Jednak świat się zmienia, a razem z nim pojawia się wiele nowości, które ułatwiają ludziom życie.

Jedną ze skutecznych, bezpiecznych i zawsze dostępnych metod jest możliwość spłaty zobowiązań w formie ratalnej oferowanej przez aplikację NicePay. Daje ona rozwiązanie, dzięki któremu możemy zapłacić za kumulujące się opłaty bez żadnych konsekwencji i w różnych odstępach czasu.

Dzięki NicePay możemy na bieżąco płacić za nasze rachunki, a spłatę rozłożyć na raty. W razie potrzeby możemy również uzyskać szybką pożyczkę gotówkową na dowolnie wybrany cel.  Aplikacja jest nowością na rynku, innowacją wychodząca na przeciw potrzebom konsumentów. Gwarantuje skuteczność, bezpieczeństwo i terminowość. Przykre problemy związane z regulowaniem zobowiązań mogą odejść w zapomnienie. Nie musimy już przejmować się, że jeżeli nie zapłacimy w terminie to odetną nam dostęp do wybranych mediów. NicePay przypomni nam o terminie zapłaty. Uprości dokonanie płatności, a w razie konieczności zapłaci za nas i zaoferuje nam spłatę w dogodnych ratach. Możemy spać spokojnie, a czas który normalnie poświęcilibyśmy na zamartwianie się niezapłaconymi rachunkami przeznaczyć na poszukiwanie rozwiązań na wyjście z  chwilowego dołka finansowego.

NicePay gwarantuje swoim użytkownikom pełną kontrolę nad wszystkimi rachunkami, dzięki czemu nie muszą się przejmować, że kiedykolwiek zabraknie im środków na spłatę zobowiązań.

Bądź na bieżąco

Skorzystaj z naszego newslettera

Skorzystaj z naszego newslettera aby otrzymywać
najświeższe wiadomości od NicePay oraz powiadomienia
o nowych wpisach na naszym blogu.

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Czytaj więcejOK